°C

Która z deklaracji po wizycie w USA ma największe znaczenie?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Wizyta prezydenta Polski w USA. Andrzej Duda spotkał się z prezydentem Donaldem Trumpem. Wizyta przebiegała w przyjacielskiej atmosferze, głowy Państw chwaliły wzajemne relacje i przedstawiły listę wspólnych projektów, które będą realizowane w kolejnych latach.

Wśród nich znalazły się wzmocnienie bezpieczeństwa i zwiększenie kontyngentu wojsk USA, współpraca z Polską w zakresie walki z COVID 19, wsparcie w zakresie pozyskania energii elektrycznej z cywilnej technologii nuklearnej oraz zwiększenie amerykańskich inwestycji w naszym kraju i regionie Trójmorza.

W Otwartym Mikrofonie pytamy Państwa o to, która z deklaracji ma dla nas największe znaczenie. Pyta Janusz Życzkowski.

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Dziś czekamy na Wasze komentarze do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu. Zapraszamy do komentowania

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 25 czerwca 2020


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku