°C

Kto powinien mieć decydujący głos w wychowywaniu dzieci?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Czwarta edycja akcji pn. "Tęczowy piątek", organizowanej w szkołach przez Kampanię przeciw homofobii, odbyła się na znacznie mniejszą skalę niż w roku ubiegłym.

Spotkała się z krytyką środowisk rodziców, części mediów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Komisji Wychowania Katolickiego Episkopatu Polski, które protestują przeciw propagandzie środowisk LGBT w szkołach, podkreślając, że promowane przez nie treści nie pokrywają się z obowiązującym w placówkach oświatowych programem nauczania i mogą naruszać prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy; Czy rodzice powinni mieć decydujący wpływ na wychowanie swoich dzieci? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku