°C

Książki Na Lato

RADIOWIECZÓR

 Jeśli poczujecie, że nie wiecie, co przeczytać-co się zdarza chyba każdemu, nawet jeśli półki uginają się od nieprzeczytanych książek, nie musicie przeszukiwać gorączkowo internetu – wystarczy, że zajrzycie tutaj a potem po nie zadzwonicie.

Ksiązki na lato, na każdą pogodę i na każdy nastrój. Część z nich sama mam zamiar przeczytać wkrótce, inne już czytałam i szczerze polecam.  I choć wiele osób uważa, że książka na lato to taka sama lektura, jak na każdą inną porę roku, nie zgodzę się z tym. Latem bywamy bardziej rozproszeni, zwłaszcza jeśli jesteśmy gdzieś na wyjeździe. Wtedy sprawdzają się więc książki atrakcyjne fabularnie, które po prostu wciągają.  

Reportaż, literatura faktu - Jestem Saudyjką. Świat oczami kobiet z Arabii SaudyjskiejModern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa

W programie także piosenki Jacka Cygana i urodziny Grzegorza Skawińskiego.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku