°C

Kosmita w domu. Historia Gacka

Gacek fot. M.Biegańska-Hendryk
 

"Zamszowa butelka z gorącą wodą" - takie odczucia mają osoby głaszczące bezwłosego kota rasy sfinks, którego przedstawiciel o imieniu Gacek znalazł dom w wyniku pewnych okoliczności u behawiorystki i znawczyni kotów Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk.

Dzisiaj w Radio Zachód po 20:00 Kosmita w domu 
Historia Gacka, bezwłosego kota z hodowli, który zamieszkał razem z autorką książek o kotach.

Jakim kotem jest sfinks? Dlaczego sfinks nie ma włosów? Zimno kotu? Na co musi być przygotowany opiekun sfinksa? Jak wprowadzić kosmitę do domu?

W audycji także mini podcasty – kocie rozmówki Gacka z Panią Małgorzatą Biegańską-Hendryk, która od lat pomaga opiekunom kotów oraz opisuje zachowania zwierząt na swoim blogu: http://kocibehawioryzm.pl/

Posłuchaj podcastów:

Część II

___________________________________________________

W audycji także miłośnik żurawi – Piotr Dziełakowski i jego relacja z terenu.

Relacja Piotra:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku