°C

KOMUNIKAT 8 – TRWAJĄ OSTATNIE PRZYGOTOWANIA DO GALI KONKURSU

Filmanowicz
 

Koleżanki i Koledzy

Miło mi oficjalnie poinformować, że Gala naszego konkursu zgodnie z zapowiedziami odbędzie się 14-go października o godzinie 18.00 w Zespole Klasztornym Opactwa Cysterskiego i Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich Gościkowo- Paradyż, położonym w pobliżu Świebodzina i trochę dalej Zielonej Góry. Nieopodal przecinają się: droga ekspresowa S 3 i autostrada A 2 więc łatwo trafić.

W imieniu Prezesa Radia Zachód Pana Piotra Bednarka serdecznie zapraszam wszystkich nominowanych do stawienia się w tym pięknym historycznym miejscu, gdzie rozstrzygniemy konkurs, wręczymy piękne dyplomy i nagrody. Nikt nie wyjedzie bez uhonorowania Jego pracy (dla każdego coś miłego). Każdy uczestnik podczas pobytu w klasztorze będzie miał zapewniony nocleg w pojedynczej celi i wyżywienie z zachowaniem wymogów wynikających z czasu pandemii. Publiczność z tych samych powodów została ilościowo ograniczona do minimum, a stanowić ją będą goście oficjalni, członkowie Jury, Patroni i Sponsorzy projektu. Oczywiście najważniejsza jest obecność nominowanych do finału konkursu, więc tym milej będzie nam Was gościć. Dla wszystkich pozostałych zainteresowanych przeprowadzimy transmisję, do której odnośnik znajdziecie Państwo na stronie internetowej Radia Zachód, później będzie też dostępna w formie dokumentacji. Kolejne informacje niebawem.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. kom. 601 349 460, e-mail: c.galek@zachod.pl  .

Cezary Galek

Pomysłodawca i organizator konkursu


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku