°C

KOMUNIKAT 5- CZAS ROZPOCZĄĆ RYWALIZACJĘ

K.FILMANOWICZ
 

Koleżanki i Koledzy

Miło nam Was poinformować, że kompletowanie audycji, weryfikowanie i uzupełnianie dołączonych do nich dokumentów dobiegły końca. Jeden z reportaży został wycofany przez autorkę z powodu niezgodności z regulaminem daty jego powstania. Pozostałe w przyszłym tygodniu zostaną przedstawione do oceny formalnej i merytorycznej.

Dokona tego powołane przez organizatora konkursu jury w składzie:

Andrzej Sabatowski- przewodniczący zespołu, członek KRRiT

Małgorzata Małaszko-Stasiewicz- dyrektor i redaktor naczelna Programu 2 Polskiego Radia

Wanda Nadobnik- dziennikarka, przedstawicielka Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Agnieszka Czarkowska- reportażystka, przedstawicielka Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Izabela Rutkowska-  pracownik naukowy, przedstawicielka Kurii Diecezjalnej Zielonogórsko-Gorzowskiej

Cezary Galek- sekretarz konkursu, przedstawiciel organizatora

 

Liczymy na Waszą cierpliwość, bo ilość zgłoszonych prac jest imponująca.

 LISTA  AUDYCJI (wg kolejności zgłoszeń):              

 1.„Między okiem a historią”                                                    Joanna Sikora                                PR Białystok

 2.”Puste miejsce dla Anioła”                                                    Maria Kornaga                              PR Rzeszów

 3.”Rozmowa Mistrza Polikarpa ze śmiercią”                        Małgorzata Żurakowsjka             PR Lublin

 4.”Biało-Czerwona”                                                                   Ewa Szkurłat, Joanna Gąska        PR Kraków

 5.”Ruchome pałace Orientu”                                                   Ewa Szkurłat                                  PR Kraków

 6.”Kolorowe okno na świat”                                                    Andrzej Andrzejewski                  PR Wrocław

 7.”Narodziny nowego krakowskiego dzwonu”                   Magdalena Zbylut-Wiśniewska    PR II PR

 8.„Stróż nocy, czyli czytanie Poematu o mieście Lublinie” Grażyna Lutosławska                PR Lublin      

 9.”Ambasadorowie z małego miasteczka                              Monika Hemperek                   PR Lublin  

10.”Dzwony w pejzażu podkarpacia”                                      Jolanta Danak-Gajda             PR Rzeszów             

11.„Towarzysz śmierci”                                                     Agnieszka Czyżewska-Jacquemet    PR Lublin

12.”Człowiek człowiekowi aniołem”                                        Aleksandra Sadokierska             PR Białystok

13..”Wizyta”                                                                                 Elżbieta Uzdańska                        RDC

14.”Sandomierska tajemnica ołtarza Wita Stwosza”             Marlena Płaska                           PR Kielce

15.”Adam Mickiewicz 222-165.Slady wileńskie”     Iwona Piętak, Adam Głaczyński             PR Rzeszów

16.”Wizjonerka czy desperatka”                                                  Urszula Kropiewnicka              PR Białystok

17.”Legenda o Ritzu                                                                   Dorota Sokołowska                      PR Białystok

18.”W tęsknocie z rajem”                                                         Grzegorz Bugaj                              PR Zachód

19.”Teatr bez końca”                                                                 Katarzyna Michalak                      PR Lublin

20.”Sowieckie piekło                                                                 Marzena Bakowska                       PR Gdańsk

21.”Wehikuł czasu                                                                     Renata Wcisło                                PR Zachód

22.”Konsul”                                                                                 Magdalena Wleklik                       PR Szczecin

23.”SBB- trzy żywioły”                       Tomasz Wojtyło, Witold Sułek, Piotr Moc                      PR Opole

24.”Stanisław Jasiński-  Polak, który zrozumiał naturę”     Magdalena Grydniewska           PR Lublin

25.”Ósmy bies”                                                                    Konrad Wojtyła, Paulina Zaremba   PR Szczecin

26.”Odro, co słychać”                  Martyna Wojtkowska (Laboratorium reportażu)                PR III

27.”Szlakiem błękitnej nostalgii” Ewa Michałowska, współpraca Wiesław Paszta               SRiD PR

28.”Dlaczego?”                                                                             Andrzej Urbański                       PR Gdańsk

29.”Warszawskiej syreny pieśń”                                                  Dominik Gil                             PR Lublin   

30.”Grechuta. Ślady na piasku”                                                    Katarzyna Wolnik                PR Szczecin

31.”Drogowskaz”                                                 Krzysztof Kaczmarczyk  Polskie Radio SA, PR Rzeszów

32.”Benici320”                                                                                Joanna Skonieczna               PR Szczecin         

33.”Obraza obrazu”                                                                        Mariusz Kamiński                 PR Lublin

34.”Mozaika”                                                                                    Agata Rokicka                      PR Szczecin

35.”Poza zaborów”                                                                         Roman Adamski                   PR Rzeszów

36.”Dostrzec swoich braci”                                                          Leszek Michalski                   PR Zachód  

37.”Teatr nieprowincjonalny”                                                       Izabela Patek                        PR Zachód

38.”Śląski Apelles”                                                                           Magdalena Skawińska        SRiD PR

39.”Ten, który niesie miłość”                                                         Marzena Wróbel                  PR Zachód

40.”Powołany do wierności”                                                          Czesława Borowik               PR Lublin

41.”Urodził się aby śpiewać”                                                           Anna Kołodziejczyk            PR III

42.”W słońcu Zbyszka”                                                                    Jakub Tarka                          SRiD PR

43.”Skarby grodziszcza”                                                            Elżbieta Wozowczyk-Leszko    PR Zachód

LISTA ROZGŁOŚNI I PROGRAMÓW WG ILOŚCI ZGŁOSZEŃ

PROGRAMY REGIONALNE

1.PR Lublin                9

2.PR Zachód              6

3.PR Rzeszów            5

4.PR Szczecin            5

5.PR  Białystok         4

6.PR  Kraków            2

7.PR  Gdańsk            2

8.PR  Wrocław         1

9.PR  Opole              1

10.PR Kielce              1

11.RDC                       1

PROGRAMY CENTRALNE

1.PR SRiD                  3

2.PR III                      2

3.PR II                        1

 

Terminy po korekcie :

Posiedzenie jury konkursowego – kwiecień-maj  2021

Ogłoszenie wyników, Gala – Pomnik Historii, Pocysterski Zespół Klasztorny Gościkowo-Paradyż – pierwszy termin możliwy do zrealizowania w konwencji „na żywo”

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. kom. 601 349 460, e-mail: c.galek@zachod.p .

Powodzenia w konkursie…

Cezary Galek

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku