°C

KOMUNIKAT 4- LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTA

FILMANOWICZ
 

Koleżanki i Koledzy,
miło mi poinformować, że do udziału w konkursie zgłoszono aż 43 prace z 11 rozgłośni i 4 programów centralnych Polskiego Radia. Jest to imponujący obraz naszej codziennej czteroletniej pracy na potrzeby anten publicznego radia.

Zgodnie z poprzednim komunikatem w poniedziałek przyjęliśmy ostatnie audycje. 

Trwa uzupełnianie drobnych braków w dokumentacji i przygotowywanie pakietu do oceny jury. Na początku przyszłego tygodnia w kolejnym komunikacie przedstawimy pełną zweryfikowaną już listę zgłoszonych prac i podamy potwierdzony skład zespołu, który będzie je oceniał (wszystkie formalności muszą być załatwione).

W związku z ilością zgłoszonych audycji wydłużamy czas na ich ocenę przynajmniej do końca marca.  Posiedzenie zespołu odbędzie się w kwietniu. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju bierzemy również pod uwagę zmianę terminu Gali. Zależy nam na należytym uhonorowaniu nagrodzonych i nominowanych, dlatego nie chcemy zrezygnować z bezpiecznego spotkania i wspaniałego koncertu, który na długo pozostanie w pamięci laureatów i zaproszonych gości.

Terminy po korekcie :

Posiedzenie jury konkursowego – kwiecień 2021

Ogłoszenie wyników, Gala – Pomnik Historii, Pocysterski Zespół Klasztorny Gościkowo-Paradyż – pierwszy termin możliwy do zrealizowania w konwencji „na żywo”

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. kom. 601 349 460, e-mail: c.galek@zachod.pl  .

Cezary Galek


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku