°C

KOMUNIKAT 2- UWAGA PRZEDŁUŻAMY TERMIN PRZYJMOWANIA PRAC

K.FILMANOWICZ
 

Koleżanki i Koledzy

Z końcem roku upłynął regulaminowy termin przyjmowania prac konkursowych.

Miło mi Was poinformować, że do tej pory zgłoszono 25 audycji, co już daje solidną podstawę do zrealizowania projektu. Trwa przeglądanie zgłoszeń pod względem regulaminowym, ewentualne problemy rozwiązujemy na bieżąco. Do najczęstszych należy niewłaściwy format przesyłanych plików. Jednak jest jeszcze wiele stacji, których dziennikarze nie zgłosili  swoich prac. Pracujemy ostatnio w trudnych pandemicznych warunkach, co utrudnia przepływ informacji. Chcąc dać szansę udziału wszystkim zainteresowanym przedłużamy termin składania prac do 25 stycznia. Szczegółowe informacje o projekcie, regulamin konkursu, karty zgłoszenia znajdują się w zakładce obok. 

Pozostałe terminy pozostają bez zmian :

Posiedzenie jury konkursowego – marzec 2021

Ogłoszenie wyników, Gala – Pomnik Historii, Pocysterski Zespół Klasztorny Gościkowo-Paradyż – 29 kwietnia 2021

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. kom. 601 349 460, e-mail: c.galek@zachod.pl  .

Cezary Galek


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku