°C

Komu i czemu służą organizacje ekologiczne?

Otwarty MIkrofon
 

Dziś w Otwartym mikrofonie przyglądamy się działalności organizacji ekologicznych. Te podejmują różnego rodzaju akcje w założeniu ukierunkowane na ochronę środowiska.

Jedną z ostatnich jest gdański protest przeciw wykorzystywaniu węgla. Aktywiści Greenpeace próbują zablokować wyładunek statków wypełnionych czarnym złotem. Wątpliwości wzbudza wybiórczy charakter prowadzonych działań.

Organizacje ekologiczne nie protestowały np. w sprawie katastrofy ekologicznej na Wiśle, którą spowodowała awaria sieci kanalizacyjnej w Warszawie. Milczały również ws. budowy kompleksu pałacowego w samym centrum Puszczy Noteckiej czy olbrzymiego hotelu w nadbałtyckim Rewalu.

Komu i czemu służą organizacje ekologiczne? Jak oceniacie Państwo ostatnie informacje, które dotyczą spraw ochrony środowiska. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

📻⌨📞 Dziś pytamy Was o ekologicznych bojowników.👉 Komu i czemu służą organizacje ekologiczne?👉 Jak oceniacie ostatnie…

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 11 września 2019

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku