°C

Komu i czemu służą organizacje ekologiczne?

Otwarty MIkrofon

Dziś w Otwartym mikrofonie przyglądamy się działalności organizacji ekologicznych. Te podejmują różnego rodzaju akcje w założeniu ukierunkowane na ochronę środowiska.

Jedną z ostatnich jest gdański protest przeciw wykorzystywaniu węgla. Aktywiści Greenpeace próbują zablokować wyładunek statków wypełnionych czarnym złotem. Wątpliwości wzbudza wybiórczy charakter prowadzonych działań.

Organizacje ekologiczne nie protestowały np. w sprawie katastrofy ekologicznej na Wiśle, którą spowodowała awaria sieci kanalizacyjnej w Warszawie. Milczały również ws. budowy kompleksu pałacowego w samym centrum Puszczy Noteckiej czy olbrzymiego hotelu w nadbałtyckim Rewalu.

Komu i czemu służą organizacje ekologiczne? Jak oceniacie Państwo ostatnie informacje, które dotyczą spraw ochrony środowiska. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

📻⌨📞 Dziś pytamy Was o ekologicznych bojowników.👉 Komu i czemu służą organizacje ekologiczne?👉 Jak oceniacie ostatnie…

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 11 września 2019

2 odpowiedzi na “Komu i czemu służą organizacje ekologiczne?”

  1. Jeśli chodzi o ekologów to trzeba rozgraniczyć ,które jedne to jest banda do wynajęcia nawet na protest o aborcji są też organizacje które logicznie podchodzą do tematu ochrony przyrody i tych organów zacji zabrakło w Puszczy Białowieskiej co do samej Puszczy tam już nic świerka nie zostało i to nie dzięki wycince.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.