°C

Kolejna sierpniowa 5 z szansami na wejście do Listy!

Dream Music
 

W tym tygodniu zwracamy Waszą uwagę na powrót Richarda Marxa, wakacyjną kooeperację Honoraty Skarbek z hiszpańskim Dj Iwaro, nowy singiel Bishop Briggs oraz duety Ariany z Social House i Tiesto z Ritą i Jonas Blue.

HONORATA SKARBEK; IWARO Iyo
‚Iyo’ to drugi singiel zapowiadający kolejną płytę wokalistki, która coraz częściej zaskakuje swoich fanów muzycznymi nowościami. Singiel został nagrany w duecie z hiszpańskim Dj-em Iwaro, który został odkryty przez Honoratę w internecie. Sama artystka, jak wiadomo, świetnie odnajduje się na tej płaszczyźnie i współpraca z DJ-em była całkowicie koordynowana online, co potwierdza łatwość komunikacji w XXI wieku.

Ciekawostką jest to, że teledysk został nakręcony podczas pobytu Honoraty na Ibizie, przy użyciu telefonu, zgodnie z zaplanowanym przez nią scenariuszem. Wystąpiły w nim również koleżanki wokalistki, które wspólnie z nią spędzały urlop na gorącej wyspie.

 

 

RICHAD MARX Another One Down
Richard Marx zapowiada nowy album który ukaże się już 20 września!
Pierwszym singlem nowego longplaya jest ‚Another One Down’. Artysta skomponował i nagrał go wraz z synem Lucasem.

ARIANA GRANDE & SOCIAL HOUSE Boyfriend
Jedna z najważniejszych gwiazd popu – Ariana Grande – oraz coraz bardziej popularny producencki duet Social House połączyli siły, a efektem jest wspólny singiel ‚Boyfriend’. Do kawałka powstał również teledysk.
Social House tak opowiadają o singlu: – Zawsze fantastycznie współpracowało się nam z Arianą, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nasz wspólny kawałek w końcu ujrzał światło dzienne. Mam nadzieję, że podoba się wam tak samo jak nam.

BISHOP BRIGGS Champion
Bishop Briggs, której debiutancki album ‚Church Of Scars’ trafił do Top 10 Billboard Album Charts, prezentuje nowy utwór ‚Champion’. Do kawałka powstał klip w reżyserii Tima Matii (The 1975, Twenty One Pilots). Za produkcję kawałka odpowiada Joel Little (Taylor Swift, Lorde, Khalid), a współautorką jest K.FLAY.

Jak mówi sama artystka: – Napisałam ‚Champion’ w momencie, kiedy moja samoocena była rekordowo niska. Jako kobieta odnoszę wrażenie, że jestem tresowana, by być kilkoma osobami na raz: seksowna, ale słodka, pewna siebie, ale skromna, niezależna, ale poddańcza, mądra, ale nie za mądra – ta lista się nie kończy. Pisanie tej piosenki pomogło znaleźć mi odpowiedź na pytanie „a co jeśli po prostu będę sobą?”. Gdyby mógł istnieć świat, w którym słabości stają się moimi atutami? Czekam na dzień, w którym spojrzę bez wahania w lustro i powiem „Wygrałam”, przede wszystkim dlatego, że wybieram bycie sobą. „Champion” opowiada o akceptowaniu samego siebie już teraz, takim jakim jesteś.

TIESTO; JONAS BLUE; RITA ORA Ritual
Supergwiazdy muzyki – Tiësto, Jonas Blue i Rita Ora – łączą siły we wspólnym kawałku ‚Ritual’. Singiel jest tak przebojowy, że jego słuchanie bez wątpienia stanie się Waszym codziennym rytuałem.
Jak mówi Tiësto: – Jonas Blue to niezwykle utalentowany artysta. Od dawna szukaliśmy okazji, by nad czymś wspólnie popracować. Przyszedł do mnie ze świetnym pomysłem. Zawsze jestem chętny na eksplorowanie nowych stylów. Brzmienie ‚Ritual’ zdecydowanie wyróżnia się na tle moich innych kawałków. Wokal Rity przenosi kawałek na wyższy poziom!

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku