°C

Kolejna próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Działaczki radykalnej lewicy próbują przejąć polityczną kontrolę nad protestem kobiet. Na wczorajszej konferencji prasowej Marta Lempart zażądała m.in dymisji rządu, prawa do aborcji i wyprowadzenia religii ze szkół. Demonstracje uliczne są kolejną odsłoną konfliktu dwóch różnych systemów wartości.

Wczoraj papież Franciszek II opublikował list w którym wspiera ochronę życia poczętego. Stanowisko Kościoła wywołuje agresję radykalnej lewicy wobec obiektów kultu religijnego.

Wczoraj po południu Prezes PiS i wicepremier rządu Jarosław Kaczyński wezwał do obrony Kościoła w Polsce.

W Otwartym Mikrofonie pytamy; Czy mamy do czynienia ze starciem dwóch systemów wartości i czy opozycja podejmuje kolejną próbę obalenia demokratycznie wybranego rządu? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie, za pomocą Facebooka i Twittera.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku