°C

Kolejna noworoczna porcja nowości do Listy!

Universal Music
 

Selena, Alma, The Weeknd i duety Bars And Melody z Miką Singerem i filmowa propozycja The Score i Xylo, to kolejna noworoczna piątka w głosowaniu!

SELENA GOMEZ Rare
‚Rare’ to singiel promujący najnowszy album Seleny Gomez o tym samym tytule, krążek pojawił się właśnie na rynku. Jak mówi sama artystka: – Ta płyta reprezentuje moją podróż ku uzdrowieniu oraz rozwojowi. Nigdy wcześniej nie czułam takiej dumy z albumu.
Do każdej piosenki z ‚Rare’ powstało oficjalne lyric video.

 

BARS AND MELODY; MIKA SINGER Teenage Romance
Mike Singer – to nazwisko mówi samo za siebie. Jego kariera jest doprawdy imponująca. Urban-popowy duet Bars and Melody to także potęga mediów społecznościowych i prawdziwe gwiazdy nowej generacji. 
Cała trójka spotkała się po raz pierwszy w 2017 roku na imprezie Videodays w Berlinie. Błyskawicznie złapali nić porozumienia, w wyniku czego wyruszyli na wspólną trasę koncertową, która jeszcze bardziej umocniła ich przyjaźń. Po ogromnym sukcesie wspólnej trasy, pomysł dalszej współpracy wydawał się naturalnym kolejnym krokiem

 

 

THE WEEKND Blinding Lights
The Weeknd zaprezentował dwa premierowe utwory: ‚Heartless’ i ‚Blinding Lights’.
‚Blinding Lights’ wykorzystano w reklamie jednej z marek samochodowych. The Weeknd jest dyrektorem kreatywnym kampanii.
To pierwsze premierowe wydawnictwa solowe The Weeknd od czasu EP-ki ‚My Dear Melancholy’ (2018) i pełnowymiarowego ‚Starboy’ (2016). 

 

ALMA Out Of Control
Po sukcesie singli ‚Perfect’ i ‚Don’t Know’ 16-letnia ALMA wraca z nowym singlem. ALMA to wschodząca gwiazda muzyki pop pochodząca z Bułgarii.  Teraz przyszedł czas na nowe. ‚Out Of Control’ pokazuje zdolność ALMY do tworzenia muzyki poprzez łączenie różnych styli muzycznych. Przy tworzeniu singla ponownie współpracowała z jednym z topowych producentów muzycznych Rumunii – Monoir, który inspirowany jej emocjonalną osobowością i wyjątkowymi umiejętnościami wokalnymi wspiera ją od samego początku.

W teledysku do nowego singla Artystka unosi się nad Sofią – stolica Bułgarii. Wszystkie niebezpieczne akrobacje ALMA wykonuje sama, bez pomocy kaskaderów.  – Cieszę się, że ‚Out Of Control’ jest już dostępny i mogę się nim podzielić z moimi słuchaczami! Plan filmowy do klipu był świetną zabawą – latanie w powietrzu, huśtanie się nad Sofią – uwielbiam podejmować ryzyko i to było fantastyczne przeżycie!

 

THE SCORE; XYLØ Bulletproof
‚Bulletproof’ to utwór, który możemy usłyszeć w najnowszym filmie Michaela Baya – ‚6 Underground’ – z Ryanem Reynoldsem i Mélanie Laurent w rolach głównych – który już dziś zadebiutuje na Netflixie. W filmie pojawiają się także dwa inne premierowe utwory The Score.
The Score odwiedzą Warszawę w ramach europejskiej części swojej trasy Run Like A Rebel. 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku