°C

Kocia kawiarnia znów potrzebuje wsparcia

Kocia Kawiarnia fot. M.Nabel-Dybaś
 

Kocia Kawiarnia – magiczne miejsce na mapie zielonogórskich kawiarni – potrzebuje wsparcia. Zamykana i otwierana podczas kolejnych lockdownów wspierana była przez kociarzy z całej Polski. Karolina Kuleszyńska – menedżerka kawiarni - opowie w audycji o miejscu, które jest także fundacją, kawiarnią i domem dla kotów w jednym.

Od otwarcia Kociej Kawiarni minął ponad rok. Miejsce jednak nie tętni życiem a powinno, bo to nie tylko kawiarnia, ale przede wszystkim fundacja, która pomaga bezdomnym kotom oferując im w „kociej” dom.

Podcasty:

 

 

_______________________________________________________________

21:20 Czy koty boją się burz? Czy potrafią swoim zachowaniem pokazać zmieniającą się gwałtownie pogodę? Jak zachowują się w czasie grzmotów i wichury? Czego boją się właściwie koty, które w wielu sytuacjach okazują stoicki spokój? Na te pytania odpowie behawiorystka – Małgorzata Biegańska-Hendryk

Rozmowa:

_______________________________________________________________

 

Filmowiec Piotr Dziełakowski i jego przepiękne „Opowieści dzikiej treści” co tydzień na antenie Radia Zachód.

Od ponad 20 lat fotografuje i dokumentuje życie żurawi. Swoje prace pokazywał na wystawach w Polsce i za granicą.
Działa społecznie, współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami ekologicznymi.
Mieszka we Wschowie z żoną i trzema synami. Pracuje w Spółce Komunalnej i zajmuje się tam edukacją ekologiczną.

Relacja z terenu:

 

Emisja audycji 14 lipca 2021r. Godz. 20:00 – 22:00


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku