°C

Klub Dobrej Książki – 08.01.2019

Klub Dobrej Książki
 

W audycji opowiemy między innymi o : emocjonującym thrillerze pt.,Nie jestem potworem" / Muza /, dziennikach z oblężonego miasta czyli Leningradu / Znak Horyzont/, a także o ,,kolorach milczenia''/ Wydawnictwo Literackie /. Nasi recenzenci polecą Państwu interesujące tytuły: historyk, Krzysztof Wasilewski opowie o książce pt.,,Trzecia Rzesza w stu przedmiotach''/ Wydawnictwo Znak /. Poetka i recenzentka Beata Patrycja Klary zachęci do przeczytania książki pt.,,Jak rozwijać swój potencjał, abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym''/ Wydawnictwo mt biznes/.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku