°C

Jax Jones – „Snacks (Supersize)”

Jax Jones z najlepszą imprezową playlistą – posłuchaj albumu „Snacks”
Producent, DJ, multi-instrumentalista, nominowany do Grammy i BRIT Award Jax Jones prezentuje debiutancki album „Snacks”. W Wielkiej Brytanii krążek uzyskał status srebra jeszcze przed premierą. Na płycie znalazło się mnóstwo znakomitych gości.

Sam Jax Jones tak opowiada o albumie: – Kiedy dorastałem, z uwagą studiowałem wszystko, co robią moi muzyczni bohaterowie: Timbaland czy The Neptunes. Marzyłem, że kiedyś sam będę mógł produkować kawałki. Nie spodziewałem się jednak, że pewnego dnia będę mógł wydać własny album i że będę przy nim współpracował z tyloma wspaniałymi artystami. Po drodze miałem mnóstwo wzlotów i upadków, ale ta płyta jest szczytowym osiągnięciem mojego życia. Sam fakt, że płyta dance ma srebro w dniu premiery, jest trudny do ogarnięcia.
Premiera „Snacks” to ucementowanie statusu Jaxa jako jednej z najbardziej liczących się sił w branży muzycznej.

Od czasu nominowanego do Grammy i BRIT podwójnie platynowego singla „You Don’t Know Me” ft. Raye, poprzez najchętniej shazamowane utwory w świecie dance, przebojowy duet „Breathe” z Iną Wroldsen, kolejne hity takie jak „Instruction” z Demi Lovato & Stefflon Don, „Ring Ring” z Mabel & Rich The Kid, „Play” z Years & Years”, „All Day And Night” z Martinem Solveigiem i Madison Beer, aż do najnowszego singla „Jacques” z Tove Lo – „Snacks” to perfekcyjny album imprezowy dla pokolenia, które słucha muzyki głównie z playlist.
Od 2016 roku, gdy Jax pojawił się na scenie z „House Work”, producent stale udowadnia, że potrafi doskonale przełamywać gatunkowe bariery i świetnie odnajduje się w popie, house i urban. Choć „Snacks” to bardzo różnorodny zestaw, wszystkie łączą charakterystyczne dla Jonesa bity oraz unikatowy styl. Artysta zadbał również o spójną warstwę wizualną wszystkich singli i albumu.

Lista piosenek:

1.’House Work‘ (ft. Mike Dunn & MNEK)

2.’Jacques‘ (with ‪Tove Lo)‬

3.’You Don’t Know Me‘ (ft. RAYE)

4.’Harder‘ (with ‪Bebe Rexha)‬

5.’Ring Ring‘ (with Mabel & Rich The Kid)

6.’Instruction‘ (ft. ‪Demi Lovato & Stefflon Don)‬

7.’Play‘ (with Years & Years)

8.’100 Times‘

9.’Breathe‘ (ft. ‪Ina Wroldsen)‬

10.’Cruel‘

11.’All Day And Night‘ (‪Europa – Martin Solveig & ‪Madison Beer)‬‬

12.’One Touch‘ (with ‪Jess Glynne)‬

13.’All 4 U‘

14.’This Is Real‘ (ft. Ella Henderson)

15.’Tequila Time’ (Outro)

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.