°C

Jakie są mocne, a jakie słabe strony 20-letniej PO?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

20 lat Platformy Obywatelskiej. PO przyszła na polityczny świat 24 stycznia 2001 r.. Jak czytamy w Wikipedii formacja skupia osoby o różnych poglądach, głównie chrześcijańsko - demokratycznych, liberalno - konserwatywnych bądź socjalliberalnych.

W latach 2007 -2015 PO była największą siłą polityczną w kraju i sprawowała rządy. W wyborach parlamentarnych partia zostało odsunięta od władzy przez Prawo i Sprawiedliwość i do dziś jest największym ugrupowaniem opozycyjnym.

Ugrupowaniem, które jak mówią komentatorzy poszukuje swojej politycznej drogi, bo po porażce idei totalnego antypisu, by utrzymać się w politycznym topie, trzeba czegoś więcej.

W Otwartym mikrofonie pytamy o Państwa ocenę 20 lecia Platformy Obywatelskiej. Jakie są mocne, a jakie słabe strony tego ugrupowania? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze na – nomem omen – Facebooku i Twitterze.

 

Dziś pytamy o Waszą ocenę 20-lecia Platformy Obywatelskiej. Jakie są mocne, a jakie słabe strony tego ugrupowania? Czekamy na komentarze

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 25 stycznia 2021

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku