°C

Jakie będą Państwa wakacyjne plany?

Otwarty Mikrofon
 

Według danych Światowej Organizacji Turystyki działającej przy Organizacji Narodów Zjednoczonych, w związku z pandemią Covid-19, w ubiegłym roku straty branży turystycznej szacowne są na poziomie ponad 1 biliona dolarów. Stało się tak ze względu na ograniczenia dotyczące transportu oraz te wynikające z konieczności utrzymania bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Tendencja gwałtownego spadku zainteresowania bliższymi i dalszymi wycieczkami dotyczyła również Polski. Nasi rodacy rzadziej decydowali się na wyjazdy i urlopowe plany. Dziś branża turystyczna w niecierpliwości oczekuje na rozpoczęcie sezonu i zadaje sobie pytanie, jaki to sezon będzie.

W Otwartym mikrofonie pytamy o to jakie będą Państwa wakacyjne plany? Jak było to w ubiegłym, a jak będzie w obecnym roku? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze – Facebooku i Twitterze. 

 

 
 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku