°C

Jak zmniejszyć liczbę drogowych dramatów?

 

Niedawno w Gorzowie doszło do wypadku w wyniku którego śmierć poniósł 4-letni chłopiec.

Do tragedii doszło 10 października na skrzyżowaniu ulic w centrum miasta. Samochody bmw i chevrolet jechały w stronę ul. Łokietka. Kierujący chevroletem chciał wyprzedzić bmw, które skręcało w lewo, w ul. 30 Stycznia. Doszło do zderzenia, w wyniku którego chevrolet zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił czterolatka na rowerze. Tuż obok był ojciec chłopca. Chwilę po wypadku, kierowca chevroleta uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowca bmw był trzeźwy.

W Radiu Zachód Interwencje zaproszeni goście dyskutują o tym, jak zmniejszyć liczbę drogowych dramatów i czy wyższe kary przyczynią się do tego.

W audycji udział wzięli: redaktor naczelny portal BRD Łukasz Zboralski, radny województwa Marek Surmacz, rzecznik gorzowskiej policji, podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz i dziennikarz GL Jarosław Miłkowski.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku