°C

Jak zakończy się ten sezon dla lubuskich drużyn żużlowych?

Otwarty Mikrofon.
 

W mających dwa różne oblicza, niedzielnych 101. derbach żużlowych lubuskich Ziemi Lubuskiej lepsza okazała się drużyna Moich Bermudów Stali Gorzów.

Po pięciu biegach dziesięcioma punktami prowadzili co prawda zielonogórzanie, ale ostatecznie to dziesięcioma punktami wygrali gorzowianie.

Moje Bermudy Stal Gorzów cały czas jest drużyną niepokonaną i przewodzi tabeli PGE Ekstraligi z kompletem ośmiu punktów. Zielonogórzanie pozostają z dwoma oczkami na siódmym miejscu.

Najbliższe mecze obu lubuskich drużyn odbędą się w kolejny weekend. W sobotę 15 maja Marwis.pl Falubaz spotka się w Lesznie z Fogo Unią, a dzień później Stal zmierzy się we Wrocławiu z Betardem Spartą.

Żużel – lubuska duma i lubuska tożsamość

Debry żużlowe od początku zmagań wzbudzają ogromne emocje wśród kibiców i zawodników. Wydaje się jednak, że w tym roku naszym zespołom przyświecają zupełnie inne cele.

Dlatego dziś pytamy Państwa, jak zakończy się ten sezon dla naszych ekip. Czy Moje Bermudy Stal sięgnie po złoty medal i czy Marwis.pl Falubaz zdoła odwrócić złą passę i zacznie wygrywać? Pyta dziś Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze – Facebooku i Twitterze

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku