°C

Jak wygląda życie szczeniaka w hodowli?

Hovawart Fot. I.Piątkowiak

Dzisiaj w magazynie Między Nami Zwierzętami porozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać w hodowli dobra i troskliwa opieka nad suką i szczeniakami. Dlaczego jedni hodowcy chcą tylko sprzedać psa a inni szukają dobrego domu i odpowiedzialnych opiekunów dla swojego szczeniaka?

Czy kupując szczeniaka zwracacie uwagę w jakich warunkach urodził się i żyje? Nie zastanawia was fakt, że hodowca, który sprzedaje wam pieska przynosi go z szopy/piwnicy/komórki? Zachwala cenę i rasę, ale nic nie mówi o charakterze, potrzebach, wizytach u weterynarza i behawiorysty?

Radio Zachód na 103 FM 20:00 – 22:00

Gośćmi w studiu są:

Iwona Piątkowiak, hodowca Hovawartów TesoroMio, przewodnicząca ZKwP Oddział Zielona Góra
Karolina Makowska, psycholog zwierzęcy, hodowca Hovawartów AngeloMio
Tomasz Krakowiak, hodowca Owczarków niemieckich, Sforakraki FCI Hodowla Owczarków Niemieckich, użytkowych – pracujących

Posłuchaj audycji:

 

Po 21:00 mini wykład Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk – tym razem o braku zębów u kota. Czy bezzębny kot poradzi sobie z jedzeniem?

Posłuchaj Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk:

 

I na koniec spotkanie po latach! Z Irlandii wróciła nasza ekspertka od masażu zwierząt –  Magdalena Rutkowska, która opowie nam jak wygląda życie zwierząt w Irlandii.

Posłuchaj rozmowy:

Piotr Dziełakowski tym razem w pociągu, bez zasięgu 😢 Będziemy tęsknić i czekamy na jego historię – będzie za tydzień!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka