°C

Jak wygląda życie szczeniaka w hodowli? Dziś po 20:00

Hovawart Fot. I.Piątkowiak

Dzisiaj w magazynie Między Nami Zwierzętami porozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać w hodowli dobra i troskliwa opieka nad suką i szczeniakami. Dlaczego jedni hodowcy chcą tylko sprzedać psa a inni szukają dobrego domu i odpowiedzialnych opiekunów dla swojego szczeniaka?

Czy kupując szczeniaka zwracacie uwagę w jakich warunkach urodził się i żyje? Nie zastanawia was fakt, że hodowca, który sprzedaje wam pieska przynosi go z szopy/piwnicy/komórki? Zachwala cenę i rasę, ale nic nie mówi o charakterze, potrzebach, wizytach u weterynarza i behawiorysty?

Radio Zachód na 103 FM 20:00 – 22:00

Gośćmi w studiu są:

Iwona Piątkowiak, hodowca Hovawartów TesoroMio, przewodnicząca ZKwP Oddział Zielona Góra
Karolina Makowska, psycholog zwierzęcy, hodowca Hovawartów AngeloMio
Tomasz Krakowiak, hodowca Owczarków niemieckich, Sforakraki FCI Hodowla Owczarków Niemieckich, użytkowych – pracujących

Posłuchaj audycji:

 

Po 21:00 mini wykład Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk – tym razem o braku zębów u kota. Czy bezzębny kot poradzi sobie z jedzeniem?

Posłuchaj Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk:

 

I na koniec spotkanie po latach! Z Irlandii wróciła nasza ekspertka od masażu zwierząt –  Magdalena Rutkowska, która opowie nam jak wygląda życie zwierząt w Irlandii.

Posłuchaj rozmowy:

Piotr Dziełakowski tym razem w pociągu, bez zasięgu 😢 Będziemy tęsknić i czekamy na jego historię – będzie za tydzień!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.