°C

Jak oceniamy zachowanie Paulo Sousy?

Otwarty Mikrofon
 

Dziś porozmawiamy o sytuacji piłkarskiej reprezentacji Polski w związku z jej porzuceniem przez trenera Paulo Sousę.

Przed świętami okazało się, że Paulo Sousa prowadzi rozmowy z brazylijskim klubem Flamengo i jest kuszony objęciem funkcji szkoleniowca u brazylijskiego giganta.

Sytuacja wywołała zdumienie, ponieważ 14 grudnia Paulo Sousa zapewniał w polskich mediach o rozpoczęciu operacji „Katar”, czyli przygotowań do meczów barażowych o prawo gry w mistrzostwach świata w Katarze.

O chęci odejścia z kadry Sousa poinformował prezesa PZPN Cezarego Kuleszę i zaproponował rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Prezes piłkarskiej centrali nie zgodził się na taki układ, nazwał zachowanie trenera nieodpowiedzialnym i zapowiedział wyciągnięcie wszelkich konsekwencji w przypadku jednostronnego zerwania kontraktu przez Sousę.

Dziś pytamy, co sądzą państwo o zachowaniu trenera Paulo Sousy? Czy PZPN powinien zgodzić się na polubowne rozstanie z trenerem Paulo Sousą i kto powinien objąć stery polskiej kadry? O to pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku