°C

Jak oceniamy wynik wyborów?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Wygrał je urzędujący prezydent Andrzej Duda, na którego głos oddało ponad 43,67 procent Polek i Polaków. Drugie miejsce zgodnie z przewidywaniami zajął Rafał Trzaskowski z poparciem 30,34 procent głosów.

Na kolejnych pozycjach uplasowali się Szymon Hołownia (13,85%), Krzysztof Bosak (6,75%), Władysław Kosiniak – Kamysz (2,37%) i Robert Biedroń (2,21%).

W Otwartym Mikrofonie pytamy Państwa o to jak oceniacie wynik wyborów, oraz osiągnięcia poszczególnych kandydatów i co czeka nas w zbliżającej się drugiej turze. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Jak oceniacie wynik wyborów oraz osiągnięcia poszczególnych kandydatów? Co czeka nas w zbliżającej się drugiej turze? Czekamy na Wasze opinie

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 29 czerwca 2020

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku