°C

Jak oceniamy szanse poszczególnych kandydatów w wyborach prezydenckich?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Znamy już wszystkich kandydatów - głównych ugrupowań politycznych - biorących udział w wyborach prezydenckich. W ciągu ostatnich pięciu dni ukazały się trzy sondaże różnie pozycjonujące uczestników politycznej gry o prezydenturę. Ale wynika z nich, że główny pojedynek rozegra się pomiędzy urzędującym Prezydentem RP Andrzejem Dudą a kandydatką Koalicji Obywatelskiej Małgorzatą Kidawą - Błońską.

Pozostali kandydaci mają (według ostatnich sondaży), mniejsze możliwości osiągnięcia sukcesu w tych wyborach.

W dzisiejszym Otwartym Mikrofonie pytamy; Jak oceniamy szanse poszczególnych kandydatów w wyborach prezydenckich? Pyta Adam Ruszczyński.

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

📞📻⌨ W dzisiejszym Otwartym Mikrofonie pytamy o Waszą ocenę szans poszczególnych kandydatów w wyborach prezydenckich. Czekamy na telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na Wasze komentarze w internecie

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 20 stycznia 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku