°C

Jak oceniamy rozwój relacji polsko-amerykańskich?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Jutro prezydent Andrzej Duda rozpoczyna wizytę w Stanach Zjednoczonych. Będzie to 11. spotkanie robocze z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Tak silnych relacji dwustronnych nie było wcześniej. Są one oparte na dwustronnych korzyściach.

Polska jest poważnym importerem amerykańskiego uzbrojenia i gazu skroplonego, a Stany Zjednoczone są jednym z największych inwestorów w Polsce. Wartość tych inwestycji wynosi 130 mld. dol. Microsoft zapowiedział zainwestowanie w naszym kraju 1 mld. dol. na stworzenie centrum danych i wyszkolenie 150 tys. pracowników.

W Otwartym Mikrofonie pytamy; Jak oceniamy rozwój relacji polsko – amerykańskich? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:15 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Dziś pytamy o Waszą ocenę ostatnich lat relacji Polska-USA. Czekamy na opinie i komentarze

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 23 czerwca 2020


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku