°C

Jak oceniamy przyszłość polskiej energetyki atomowej?

Otwarty Mikrofon
 

W ciągu najbliższej dekady trzeba będzie zacząć wyłączać dużą część elektrowni węglowych. Do tego, stale rośnie cena uprawnień do emisji CO2, będąca efektem polityki klimatycznej UE.

W tej sytuacji zwiększa się w Polsce zainteresowanie małą i dużą energetyką jądrową ze strony państwa i prywatnych inwestorów. O polski rynek rywalizują m.in. firmy z Francji i Stanów Zjednoczonych.

W dzisiejszym Otwartym Mikrofonie pytamy; Jak oceniamy przyszłość polskiej energetyki atomowej? Czy obawiamy się stosowania technologii jądrowych w gospodarce? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku