°C

Jak oceniamy przebieg matur? Jak wspominamy własny egzamin dojrzałości?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Mimo wcześniejszego zagrożenia i przeprowadzonej akcji strajkowej, od wczoraj w szkołach średnich i technikach przeprowadzany jest egzamin dojrzałości. Do matury przystępuje około 300 tys. uczniów. Wczoraj mierzyli się z językiem polskim, dziś z matematyką.

Egzaminy nie wszędzie przebiegają spokojnie. W całym kraju, dziś również w Lubuskiem, pojawiają się informacje o rzekomych ładunkach wybuchowych. Prowadzone kontrole nie potwierdzają zagrożenia.

Dziś pytamy o Państwa ocenę przeprowadzenia matur, wprowadzenia spec ustawy oraz problemu strajkujących nauczycieli, którzy przez protest nie otrzymają wynagrodzenia. Jak sami wspominacie Państwo własny egzamin dojrzałości? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

Jedna odpowiedź do “Jak oceniamy przebieg matur? Jak wspominamy własny egzamin dojrzałości?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.