°C

Jak oceniamy przebieg matur? Jak wspominamy własny egzamin dojrzałości?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Mimo wcześniejszego zagrożenia i przeprowadzonej akcji strajkowej, od wczoraj w szkołach średnich i technikach przeprowadzany jest egzamin dojrzałości. Do matury przystępuje około 300 tys. uczniów. Wczoraj mierzyli się z językiem polskim, dziś z matematyką.

Egzaminy nie wszędzie przebiegają spokojnie. W całym kraju, dziś również w Lubuskiem, pojawiają się informacje o rzekomych ładunkach wybuchowych. Prowadzone kontrole nie potwierdzają zagrożenia.

Dziś pytamy o Państwa ocenę przeprowadzenia matur, wprowadzenia spec ustawy oraz problemu strajkujących nauczycieli, którzy przez protest nie otrzymają wynagrodzenia. Jak sami wspominacie Państwo własny egzamin dojrzałości? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka