°C

Jak oceniamy propozycję 500 zł dla niepełnosprawnych?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Podczas niedzielnej konwencji politycy PiS zapowiedzieli wprowadzenie nowego, comiesięcznego dodatku 500 zł dla dorosłych niepełnosprawnych. Premier jako źródło jego finansowania wskazał podatek handlowy i Fundusz Solidarnościowy.

Na możliwości budżetowe realizacji tego pomysłu jeszcze w tym roku pozytywnie patrzy część ekonomistów, jednak przedstawiciele opozycji odnoszą się do niego krytycznie, twierdząc że inicjatywa podyktowana jest względami wyborczymi.

Jak Państwo oceniają taki pomysł wsparcia niepełnosprawnych niezdolnych do samodzielnego życia i zarobkowania? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze.

2 odpowiedzi na “Jak oceniamy propozycję 500 zł dla niepełnosprawnych?”

  1. Dzień dobry ,jako matko trzydziestoletniego niepełnosprawnego ,niesamodzielnego syna z padaczka lekooporną ,pieluchomajtkami , zakrzepicą żylną i poziomie inteligencji dwulatka, jak on ma iść i zapracować na siebie ? Nie życzę sobie być obrażana przez wypowiadających się słuchaczy ,komuchem nigdy nie byłam i zebrakiem też ,mąż pracuje 6 dni w tygodniu po dziesieć godzin by zapracować na potrzeby naszego syna ,nie ma nic za darmo ,pieluchomajtki kosztują ,leki kosztują ,nie wspomnę o turnusach i rehabilitacji w kolejce ,trzeba czekać całe lata . Jeszcze w ubiegłym tygodniu Prezes pięknie potraktowała panią niepełnosprawną , cicho nie przeszkadzać i nam pomagać . Dziękuję za taką łaskę ,jedna żenada .

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.