°C

Jak oceniamy pracę ministra zdrowia i medialne zarzuty wobec niego?

fot. Radio Zachód
 

Jest liderem rankingu zaufania do polityków, twarzą walki z koronawirusem, kieruje Ministerstwem Zdrowia. Działania Łukasza Szumowskiego, bo o nim mowa, od kilku miesięcy koncentrują uwagę mediów i społeczeństwa. Jego kompetencje i wykonywaną pracę wysoko oceniają profesjonaliści a zaangażowanie w rozwiązanie pandemicznego kryzysu chwalą także przeciwnicy polityczni.

Po pierwszych brawach, słowach wsparcia i aplauzie, przyszedł jednak czas, kiedy pojawiły się głosy krytyki i medialne oskarżenia. Prym wiodą tu politycy Platformy Obywatelskiej, którzy zarzucają ministrowi nepotyzm i złe gospodarowanie publicznym groszem.

W Otwartym Mikrofonie pytamy Państwa o ocenę pracy Łukasza Szumowskiego oraz o medialny szum wokół działań Ministerstwa Zdrowia. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku