°C

Jak oceniamy ostatnie wydarzenia z udziałem Giertycha i Krauzego?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Spektakularna akcja Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W związku z podejrzeniem wyprowadzenia z jednej ze spółek ponad 92 milionów złotych, zatrzymanych zostało 12 osób w tym znany biznesmen Ryszard Krauze oraz adwokat i były wicepremier Roman Giertych.

 Po przesłuchaniu przez prokuraturę, zatrzymanym postawiono zarzuty, a w stosunku do niektórych z nich wystąpiono o tymczasowy areszt. Mimo skali przestępstwa i zgromadzonej dokumentacji, sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury.

Aresztu nie zastosowano również wobec syna biznesmena, który brutalnie pobił operatora Telewizji Polskiej?

Jak oceniacie Państwo wydarzenia, wagę zarzutów, decyzję sądu oraz głównych bohaterów głośnej w ostatnich dniach sprawy? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie, za pomocą Facebooka i Twittera.

Jak oceniacie wydarzenia, wagę zarzutów, decyzję sądu oraz głównych bohaterów głośnej w ostatnich dniach sprawy? Czekamy na Wasze komentarze a na antenie spotykamy się o 12:10

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 19 października 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku