°C

Jak oceniamy dziwne zachowanie posła na sali sejmowej?

Otwarty Mikrofon
 

O dziwnym zachowaniu jednego z posłów podczas wczorajszych obrad informują ogólnopolskie media. Poseł Bartosz Sienkiewicz z Platformy Obywatelskiej miał podczas posiedzenia sejmu być pod wpływem alkoholu.

Pokazywany jest film, na którym widać jak zamaszystym krokiem zmierza w stronę Borysa Budki. Ten raptownie zrywa się z miejsca i wyprowadza kolegę z sali. Na nagraniu słychać reakcje posłów, którzy głośno krytykują postawę Sienkiewicza.

Szef klubu PO zaprzeczył by poseł opozycji był pod wpływem alkoholu jednak film oraz reakcje parlamentarzystów mocno potwierdzają zarzuty.

W Otwartym Mikrofonie pytamy o Państwa ocenę tej sytuacji oraz o to, czy tego rodzaju wydarzenia robią na Państwu wrażenie i ma to wpływ na opinię publiczną. Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku