°C

Jak oceniamy działania Zachodu wobec Rosji?

 

Eskalacja napięcia na linii Rosja – kraje zachodu. Główną przyczyną są ruchy wojsk rosyjskich przy granicy z Ukrainą i groźba kolejnych działań destabilizujących w regionie. Sytuacja wpisuje się w realizowany przez Moskwę scenariusz działań, które dążą do dominacji na terenie Europy środkowo - wschodniej oraz umacnianiu dyktatury Kremla.

Sprawa opozycjonisty Aleksieja Nawalnego, dywersja w czeskich magazynach broni, afera szpiegowska w Bułgarii, działania wywiadu w Polsce, zamachy na byłych szpiegów Litvinienkę i Skripala, czy w końcu podejrzenie zamachu z 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem.

Atmosfera wokół Rosji gęstnieje coraz bardziej i coraz trudniej znaleźć sposób na rozwiązanie rosyjskiego problemu.

Dlatego dziś w Otwartym Mikrofonie będziemy rozmawiać o polityce międzynarodowej.

Jak oceniają Państwo działania państw zachodnich wobec Rosji i jak zatrzymać mocarstwowe zapędy administracji Władimira Putina? Pyta Daniel Sawicki

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze – Facebooku i Twitterze.

 

 

 
 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku