°C

Jak oceniamy decyzję o nieuczestniczeniu prezydenta w Forum Holokaustu?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że nie weźmie udziału w 5. Światowym Forum Holokaustu. Powodem jest fakt, że organizatorzy wydarzenia nie zapewnili możliwości zabrania głosu przedstawicielowi Polski.

Opozycja w Polsce sytuację postrzega jako porażkę krajowej polityki zagranicznej. Tymczasem komentatorzy za granicą mówią, że wynika ona raczej ze swoistej umowy zawartej doraźnie między Władimirem Putinem a premierem Izraela, umowy której widzialnym efektem jest między innymi to, że Światowe Forum Holokaustu sponsorowane jest w tym roku przez Rosję.

Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy, co sądzą na ten temat Słuchacze? Czy prezydent podjął słuszną decyzję, czy też powinien mimo niesprzyjających okoliczności pojawić się w Izraelu? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

📞Zapraszamy do komentowania w internecie i do telefonowania do studia

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 8 stycznia 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku