°C

Jak oceniamy aktywność kandydatów do prezydentury?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Mimo, że do oficjalnego rozpoczęcia prezydenckiej kampanii wyborczej pozostało jeszcze dużo czasu, widać spory ruch w tzw. politycznym interesie.

Platforma Obywatelska zastanawia się czy postawić na kobietę czy na mężczyznę, prezes PSL ruszył w objazd po Polsce z prekampanią, Konfederacja z regionalnymi konwencjami i 9. kandydatami. Wśród pretendentów pojawił się również dziennikarz i celebryta, kojarzony z rynkiem komercyjnych mediów. Prezydent Andrzej Duda koncentruje się natomiast na bieżącej pracy i jeszcze nie ogłosił, choć to oczekiwane, startu w wyborach.

Jak oceniacie Państwo aktywność kontrkandydatów urzędującego prezydenta? Czy stanowią realne zagrożenie dla jego reelekcji? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Czekamy na Wasze opinie w Otwartym Mikrofonie Radia Zachód

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 11 grudnia 2019


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku