°C

Jak komentujemy najnowsze badania poparcia?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.

W Otwartym mikrofonie Radia Zachód analiza sondażu poparcia dla partii politycznych w regionie oraz poszczególnych województwach na terenie całego kraju. Badanie takie przeprowadziła Polska Press Grup, a opublikowała Gazeta Lubuska.

Z sondażu wynika, że w Lubuskiem Prawo i Sprawiedliwość o 2 pkt. procentowe wyprzedza Koalicję Obywatelską. Na pierwszą listę zagłosować chce 38,6 proc. respondowanych, na drugą 36,3. Na trzecim miejscu z 13 pkt. znalazło się SLD, a na czwartym PSL z 5.

Jak skomentujecie Państwo te badania? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Czekamy na Wasze opinie i komentarze ⤵Więcej na naszej stronie www http://bit.ly/2os9xpV

Opublikowany przez Radio Zachód Wtorek, 8 października 2019

Jedna odpowiedź do “Jak komentujemy najnowsze badania poparcia?”

  1. Dlaczego jest poparcie w lubuskim takie duze dla koalicji obywatelskiej,dlatego poniewaz,zawsze lubuskie kojarzylo sie z zielonymi garnizonami,duzo pozostalo tu osob tzw.brazowych opinaczy,zagorzalych zwolennikow poprzedniego ustroju.Tyle w temacie

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.