°C

Jak czas pandemii wpłynie na naszą wiarę?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Rozpoczyna się czas Świąt Wielkanocnych - najważniejszy okres w roku liturgicznym wszystkich chrześcijan. Od Wielkiego Czwartku, aż po Niedzielę Zmartwychwstania wierni będą rozważać fundament wiary w Bożego Syna, Jezusa Chrystusa, Jego mękę i Zmartwychwstanie.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, każdy będzie to robił sam, we własnym domowym zaciszu.

W kościelnych uroczystościach triduum paschalnego i świąt udział wezmą jedynie kapłani i służba liturgiczna. Nabożeństwa będą za to transmitowane w mediach.

W Otwartym Mikrofonie pytamy dziś Państwa o duchowy – religijny wymiar świąt i to jak radzicie sobie w nowej sytuacji? Jak trudny czas pandemii wpłynie na naszą wiarę? Pyta Janusz Życzkowski

 

Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy o duchowy – religijny wymiar świąt. Jak radzicie sobie w nowej sytuacji? Jak trudny czas pandemii wpłynie na naszą wiarę? Zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami 📞⌨📻

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 9 kwietnia 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku