°C

Jak adekwatnie reagować na wulgarność, wandalizm i profanacje?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

W czasie protestów zwolenników aborcji w Polsce doszło do bezprecedensowych ataków na polski Kościół. Dewastacje pomników, napisy na murach świątyń, wulgarne okrzyki, zakłócanie nabożeństw, blokowanie wejść do kościołów - to tylko niektóre przykłady form wczorajszych protestów. Ich uczestnicy nie zgadzają się z wyrokiem TK, w którym uznano tzw. aborcję eugeniczną za niezgodną z ustawą zasadniczą.

Czy pod pretekstem obrony prawa do aborcji takie działania są usprawiedliwione? Czy reakcja policji i władz powinna być bardziej zdecydowana? Czy legalnie wybrany TK ma prawo w demokratycznym kraju wydawać wyroki? Co sądzicie Państwo o ostatnich wydarzeniach? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze na Facebooku i Twitterze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku