°C

INTERWENCJE. Komu zależy na moście w Cigacicach?

W interwencyjnym programie Radia Zachód wracamy do sprawy mostu w Cigacicach. Działanie przeprawy jest ważne dla okolicznych mieszkańców, rolników i przedsiębiorców, jednak samorządy powiatu zielonogórskiego oraz miasta Zielona Góra nie mogą dojść do porozumienia w kwestii finansowania remontu przeprawy. Taki remont jest niezbędny z uwagi na bardzo zły stan techniczny mostu na Odrze. Od dziś mostem nie mogą się poruszać pojazdy o masie powyżej 3,5t a jak mówią specjaliści, bez remontu kolejne ograniczenia to tylko kwestia czasu.

Czy poza mieszkańcami komuś zależy na moście?

W audycji przedstawiciele obydwu samorządów oraz mieszkańcy zaniepokojeni impasem i brakiem porozumienia w tej sprawie.

W trakcie audycji z powodów technicznych transmisja została nieoczekiwanie zakończona. Zapis wideo całego programu udostępnimy wkrótce.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.