°C

INTERWENCJE. Jak usprawnić pracę Wydziału Komunikacji?

 

„Pan tu nie stał…” czyli patologia w Wydziale Komunikacji w Zielonej Górze. 7:00 rano. Poniedziałek. Około 30 osób czeka w kolejce na otwarcie Wydziału Komunikacji w Zielonej Górze.

To typowy obrazek, którzy powtarza się co tydzień przed urzędem przy ulicy Sienkiewicza. Kolejki do Wydziałów Komunikacji to problem ogólnopolski. Dziś przyjrzymy się temu zjawisku w Zielonej Górze.

Zmiany w przepisach, mała siedziba Wydziału Komunikacji czy obsługa mieszkańców również z dzielnicy Nowe Miasto, to tylko niektóre powody dużych kolejek w urzędzie przy ulicy Sienkiewicza w Zielonej Górze.

Przypomnijmy, od początku tego roku zmieniły się przepisy. Petent ma 30 dni na rejestrację auta zza granicy. Jeśli tego nie zrobi, musi liczyć się z karą w wysokości od 200 do 1000 złotych.

Jak rozwiązać ten problem? Czy powinna powstać nowa, większa siedziba Wydziału Komunikacji w Zielonej Górze?

Wypowiedzą się na ten temat: petenci Wydziału Komunikacji oraz Piotr Barczak – przewodniczący Rady Miasta w Zielonej Górze, Sławomir Kotylak – miejski radny KO-PO i naczelnik Wydziału Komunikacji w Zielonej Górze Mirosław Holak.

Zapraszamy do wysłuchania dziś o 14:15 na 103 i 106 FM albo w internecie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku