°C

Imagine Dragons ‎– Origins

Można ich uwielbiać, można nienawidzić, ale ciężko zaprzeczyć, że Imagine Dragons to jedna z największych gwiazd ostatniej dekady. Od momentu gdy w 2012 roku przebój Radioactive zdobył serca milionów słuchaczy na całym świecie, muzycy z Danem Reynoldsem na czele ani na chwilę nie opuścili szczytu.

Imagine Dragons to  amerykański indierockowy zespół muzyczny założony w 2008 w Las Vegas. Maja na swoim koncie już czwarty album, który własnie został płytą tygodnia Radia Zachód.

W ciągu ostatnich kilku lat Imagine Dragons stali się jednym z najpopularniejszych i najważniejszych rockowych zespołów na świecie. Ich trzeci album studyjny „Evolve” z 2017 roku pokrył się w Polsce poczwórną platyną. Z krążka pochodzą takie przeboje jak „Believer”, „Thunder” oraz „Whatever It Takes”.  Grupa promowała wydawnictwo na 116 koncertach, na które sprzedano ponad 1,7 milionów biletów. Oszałamiający sukces nie sprawił, że formacja dowodzona przez Dana Reynoldsa spoczęła na laurach. Wręcz przeciwnie! Imagine Dragons weszli do studia, by nagrać nową, porywającą płytę.

Z najnowszego albumu już zdążyły wyrosnąć takie przeboje jak: „Natural” czy „Zero”. 

Lista piosenek: 

1. Natural
2. Boomerang
3. Machine
4. Cool Out
5. Bad Liar
6. West Coast
7. Zero
8. Bullet in a Gun
9. Digital
10. Only
11. Stuck
12. Love

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.