°C

I Ty możesz uszczęśliwić kozy. Choinką

Fot. Daria Pawełek
 

Nasze kozy chętnie zjedzą Twoją choinkę - tak właściciele Stajni Jelenin pod Żaganiem zachęcają do przywiezienia do nich świątecznego drzewka.

Mają konie, osły, kozy, owce, kury, królika, psy, koty.

Właścicielka stajni, Daria Pawełek mówi, że iglaki to ulubione i wartościowe pożywienie dla kóz i owiec. Dlatego szkoda byłoby wyrzucać choinki na śmietnik. Trzymetrowe drzewko zwierzęta potrafią zjeść „na raz”.

Gospodyni jest instruktorką jazdy konnej, gospodarz, Arkadiusz Pawełek, nazywa siebie podkuwaczem koni. Gospodarstwo w Jeleninie prowadzą od kilku lat. Wcześniej podróżowali po świecie, mieszkali w Jordanii.

Arkadiusz Pawełek, to także wzięty żeglarz, który szykuje się do samotnego rejsu dookoła świata non stop, najmniejszym, jaki do tej pory opłynął kulę ziemską, jachtem.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku