°C

HAIM – „Women In Music Pt. III”

 

HAIM przedstawia rozszerzoną edycję nominowanego do Grammy „Women In Music Pt. III”
Na rozszerzonej wersji albumu znajdziemy m.in. utwory z Taylor Swift i Thundercatem.
HAIM jest pierwszym kobiecym zespołem rockowym nominowanym do Grammy w kategorii Album roku.

Nominowana do wielu nagród Grammy grupa HAIM wydaje rozszerzoną wersję albumu „Women In Music Pt. III”, gdzie usłyszymy m.in. „Gasoline” z Taylor Swift i „3AM” ft. Thundercat. Pełna tracklista poniżej.
„III” jest nominowana do nagrody Album roku podczas 63. ceremonii Grammy, natomiast singiel „The Steps” ma szansę na statuetkę w kategorii Najlepszy utwór rockowy.
„Women In Music Pt. III” ukazało się w czerwcu 2020 i został zgodnie uznany przez krytykę oraz fanów za najmocniejszy dotychczas album grupy. Płyta trafiła na liczne podsumowania roku w mediach muzycznych.

Lista utworów:

1.Los Angeles

2.The Steps

3.I Know Alone

4.Up From A Dream

5.Don’t Wanna

6.Another Try

7.Leaning On You

8.I’ve Been Down

9.Man From The Magazine

10.All That Ever Mattered

11.Fubt

12.Gasoline

13.3am


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku