°C

Green Day – Father Of All…

 

„Father of All…” to 13 studyjny album amerykańskiego rockowego zespołu Green Day. Według lidera grupy, Billiego Joe Armstronga słowa zawarte na "Father of All..." mają opowiadać o stylu życia "mam wszystko gdzieś". Czy muzycy rzeczywiście mają wszystko gdzieś? Chyba nie do końca.

Niewiele ponad trzy lata po premierze albumu „Revolution Radio” amerykańskie trio wraca z krótkim zestawem szybkich, pop-punkowych utworów, których anty-bohaterami są nie tylko politycy – z Donaldem Trumpem na czele – ale również… użytkownicy mediów społecznościowych.

13 już studyjny krążek Kalifornijczyków jest szybki i mocny niczym cios Anthony’ego Joshuy – a wspomniane i wręcz epickie formy, w których punk i hard core sąsiadował z operą, psychodelią i Bóg wie czym jeszcze, stały się historią – sprzed 15, jak i 10 lat. Dziś Billie Joe Armstrong, Mike Dirnt i Tré Cool stawiają na krótkie, szybkie tematy, przez co album trwa tylko 26 minut! Ostro, szybko, melodyjnie! Samo mięso lub – w wersji dla vegan – świeże, soczyste tofu!

Lista utworów:

  1.Father Of All…
  2.Fire, Ready, Aim
  3.Oh Yeah!
  4.Meet Me On The Roof
  5.I Was A Teenage Teenager
  6.Stab You In The Heart
  7.Sugar Youth
  8.Junkies On A High
  9.Take The Money And Crawl
10.Graffitia

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku