°C

Gorąca piąteczka w propozycjach do Listy!

Agoda S.A.

Antek szykuje dla nas kolejny album, Mikolas, uraczy letnimi klimatami w rytmie reggae, Jack Savoretti zaskoczy duetem z Miką, Ed Sheeran pokaże singiel z Khalidem, a Blue Cafe zaproponuje produkcję z francuskim artystą LaGrainem!

ANTEK SMYKIEWICZ Neony
Piosenka ‚Neony’ otwiera nowy rozdział w życiu Artysty i jest zapowiedzią drugiego albumu w solowym dorobku. Już niedługo Antek zdradzi datę premiery, ale dziś trwają liczne pracę nad nowym krążkiem.

Antek w ‚Neonach’ porusza tematykę obecnych czasów: “Dziwne że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania.Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby” – mówi Antek Smykiewicz.

Neony to również opowieść o ludziach, którzy pośród ‚Neonowej’ kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

BLUE CAFE; LA GRAINE Talk To Me Now
Blue Cafe prezentuje nowy, wakacyjny singiel ‚Talk To Me Now’. Gościnnie w utworze słyszymy charyzmatycznego artystę z Francji, La Graine’a.

Teledysk do piosenki został zrealizowany z udziałem Arkadiusza Lindera – mistrza Europy i brązowego medalisty Pucharu Świata Rajdu Baja w quadach oraz jego teamu z Łódzkiego Klubu Offroadowego.

 

ED SHEERAN; KHALID Beautiful People
Ed Sheeran prezentuje nowy singiel ‚Beautiful People’, który nagrał razem z Khalidem! Za produkcję tego wpadającego w ucho utworu odpowiadają Shellback, Max Martin, FRED oraz Ed Sheeran. Piosenka podkreśla jak ważne jest życie w zgodzie z samym sobą. Teledysk z przymrużeniem oka ukazuje historię szczęśliwej pary, która znajduje się nagle w świecie pełnym przepychu i bogactwa, jednak nowe otoczenie zupełnie nie robi na nich wrażenia. Za reżyserię klipu odpowiada Andy McLeod.

 

MIKOLAS JOSEF feat. FITO BLANKO & FRANKIE J. Acapella
Mikolas Josefa jest chyba najbardziej popularnym młodzieńcem w Czechach. W zeszłym roku reprezentował swój kraj na Eurowizji zajmując 6 miejsce!!!!

Tego lata otrzymujemy od niego utwór utrzymany w rytmie pop-latino z elementami reggae. W utworze tym pomagają mu całkiem spore gwiazdy sceny latino – Fito Blanko, którego piosenka ‚Meneo’ znalazła się w filmie ‚Szybcy i Wściekli 7’ oraz Frankie J, który niedawno podbijał wiele krajów Europy swoim ‚Suga Suga’.

JACK SAVORETTI; MIKA Youth & Love
Po zakończeniu niezwykle udanej europejskiej trasy, podczas której Jack wyprzedał koncerty w również w Polsce, ukazuje się nowy track Artysty – ‚Youth & Love’, w duecie z legendarnym brytyjskim muzykiem – Miką.

Utwór wyprodukowany przez Cama Blackwooda (znany z pracy z Georgem Ezrą), z gościnnym, kontrastującym wokalem Miki nagranym we Florencji, zamienia utwór w kawałek nawiązujący do disco lat 80-tych.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.