°C

Gorąca piąteczka w propozycjach do Listy!

Agoda S.A.
 

Antek szykuje dla nas kolejny album, Mikolas, uraczy letnimi klimatami w rytmie reggae, Jack Savoretti zaskoczy duetem z Miką, Ed Sheeran pokaże singiel z Khalidem, a Blue Cafe zaproponuje produkcję z francuskim artystą LaGrainem!

ANTEK SMYKIEWICZ Neony
Piosenka ‚Neony’ otwiera nowy rozdział w życiu Artysty i jest zapowiedzią drugiego albumu w solowym dorobku. Już niedługo Antek zdradzi datę premiery, ale dziś trwają liczne pracę nad nowym krążkiem.

Antek w ‚Neonach’ porusza tematykę obecnych czasów: “Dziwne że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania.Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby” – mówi Antek Smykiewicz.

Neony to również opowieść o ludziach, którzy pośród ‚Neonowej’ kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

BLUE CAFE; LA GRAINE Talk To Me Now
Blue Cafe prezentuje nowy, wakacyjny singiel ‚Talk To Me Now’. Gościnnie w utworze słyszymy charyzmatycznego artystę z Francji, La Graine’a.

Teledysk do piosenki został zrealizowany z udziałem Arkadiusza Lindera – mistrza Europy i brązowego medalisty Pucharu Świata Rajdu Baja w quadach oraz jego teamu z Łódzkiego Klubu Offroadowego.

 

ED SHEERAN; KHALID Beautiful People
Ed Sheeran prezentuje nowy singiel ‚Beautiful People’, który nagrał razem z Khalidem! Za produkcję tego wpadającego w ucho utworu odpowiadają Shellback, Max Martin, FRED oraz Ed Sheeran. Piosenka podkreśla jak ważne jest życie w zgodzie z samym sobą. Teledysk z przymrużeniem oka ukazuje historię szczęśliwej pary, która znajduje się nagle w świecie pełnym przepychu i bogactwa, jednak nowe otoczenie zupełnie nie robi na nich wrażenia. Za reżyserię klipu odpowiada Andy McLeod.

 

MIKOLAS JOSEF feat. FITO BLANKO & FRANKIE J. Acapella
Mikolas Josefa jest chyba najbardziej popularnym młodzieńcem w Czechach. W zeszłym roku reprezentował swój kraj na Eurowizji zajmując 6 miejsce!!!!

Tego lata otrzymujemy od niego utwór utrzymany w rytmie pop-latino z elementami reggae. W utworze tym pomagają mu całkiem spore gwiazdy sceny latino – Fito Blanko, którego piosenka ‚Meneo’ znalazła się w filmie ‚Szybcy i Wściekli 7’ oraz Frankie J, który niedawno podbijał wiele krajów Europy swoim ‚Suga Suga’.

JACK SAVORETTI; MIKA Youth & Love
Po zakończeniu niezwykle udanej europejskiej trasy, podczas której Jack wyprzedał koncerty w również w Polsce, ukazuje się nowy track Artysty – ‚Youth & Love’, w duecie z legendarnym brytyjskim muzykiem – Miką.

Utwór wyprodukowany przez Cama Blackwooda (znany z pracy z Georgem Ezrą), z gościnnym, kontrastującym wokalem Miki nagranym we Florencji, zamienia utwór w kawałek nawiązujący do disco lat 80-tych.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku