°C

„Godzina po godzinie, dzień po dniu…” – reportażowo o koronawirusie w niedzielę po 9.00.

PIXABAY
 

Reportaż Cezarego Galka przygotowany na podstawie codziennych materiałów reporterskich i informacyjnych dziennikarzy Radia Zachód.

Dwa tygodnie temu przedstawiliśmy część pierwszą. To był początkowy okres walki ze skutkami pandemii w województwie lubuskim. Materiał obejmował okres rozpoczynający się kilka dni przed ujawnieniem pacjenta „O”- mieszkańca Cybinki, a kończył  w sobotę 14 marca  informacją o zmianie programu Radia Zachód. Emisja reportażu była dzień później. Od początku nieustannie i w dalszym ciągu dziennikarze naszej stacji przekazują bieżące informacje na  temat walki z wirusem i okoliczności temu towarzyszących. To spora część naszego życia z emocjami, wątpliwościami, ale i nadzieją w tle. Część druga cyklu podobnie jak pierwsza powstała przez kompilację, wybór i realizację w jednym miejscu materiałów antenowych z ostatnich dwóch tygodni. Powstaje zbiorowy obraz rzeczywistości, którego ciąg dalszy dopisze samo życie. Wykorzystano materiały zebrane przez: Karolinę Kamińską, Elżbietę Kobelak, Zofię Popielecką, Sylwię Misiak, Martę Czechowską, Iwonę Krawczyk, Annę Przybylak, Klaudię Rak, Kamila Hypkiego, Artura Steciąga, Mateusza Gadomskiego, Sławomira Kordialika, Marka Turowskiego, Bartosza Schaefera, Piotra Wiśniewskiego. 

Posłuchaj audycji.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku