°C

Gdy znika ktoś…

W TWOJEJ SPRAWIE

30 sierpnia to dla wielu ludzi dzień jak każdy inny i w zasadzie nic w tym dziwnego. Jednakże są tacy, dla których to dzień szczególny, bowiem jest to Międzynarodowy Dzień Pamięci Osób Zaginionych.

Zaginięcie jednej osoby to każdorazowo dramat i niepokój wielu osób – zaginionego, jego rodziny oraz przyjaciół. Zaginięcie jednej osoby to za każdym razem mobilizacja wielu jednostek służb mundurowych, by jak najszybciej podjąć działania mające na celu odnalezienie zaginionego.

Nie zawsze się udaje. Jeden człowiek, to jedna historia. Czasem los sprawia, że historie pozostają bez zakończeń, czasem zakończenia są bardzo smutne. Na szczęście wielokrotnie możemy wspominać szczęśliwy finał poszukiwań – ulga w oczach zaginionego, szczęście w oczach jego najbliższych. To ostatnie to dla nas ogromna radość, motywacja do bycia w ciągłej gotowości i wyjazdów o każdej porze dnia i nocy.

W tym szczególnym dniu chcielibyśmy powiedzieć, że pamiętamy. Pamiętamy o wszystkich szczęśliwych zakończeniach poszukiwań, o wszystkich zaginionych, których losów wciąż nie znamy, pamiętamy o wszystkich, do których dotarliśmy za późno.

I miejmy świadomość, że … każdy może kiedyś zgubić drogę do domu…

http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy/poszukiwanie-zaginionych/zagineli/profil-osoby/?o=

Dziewczyna, Smutny, Płacz, Deszcz

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku