°C

Filiżanka smacznego cappuccino?

Red Berry Music
 

Taką smakowitości serwuje od tego tygodnia grupa Red lips, w pakiecie nowości na ten tydzień także nowy singiel formacji Coldplay, hit odświezony przed DJ Regarda, premiera kolejnego utworu szwedzkiego duetu Jubel oraz absolutnie magiczne nagranie Dermota Kennedy!

RED LIPS Cappuccino
‚Cappuccino’ promuje nowy album ‚Ja Wam Zatańczę’. Trzeci studyjny album Red Lips to dla zespołu i ich słuchaczy zupełnie nowa jakość. Płyta balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych, to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnym i samplami elektronicznymi oraz nowoczesnych melodii z akcentami inspirowanymi powrotem do czasów tzw. eightees’ów. Na albumie znajdzie się 11 premierowych kawałków.

 

COLDPLAY Orphans
22 listopada ukaże się nowy album zespołu Coldplay ‚Everyday Life”. 53-minutowe wydawnictwo podzielone jest na dwie części: Sunrise i Sunset. Krążek został wyprodukowany przez The Dream Team. Gościnnie wystąpili w nim Stromae, Femi Kuti, Tiwa Savage i Jacob Collier.

DJ REGARD Ride It
DJ Regard to kosowski DJ, który ma już ponad 730 tysięcy subskrypcji na swoich kanale na YouTube, na którym publikuje deephouse’owe miksy. ‚Ride It’ to nowa wersja utworu Jaya Seana z 2008 roku, która jeszcze przed premierą stała się hitem na TikToku (ponad milion tagów!).

 

JUBEL Running Out Of Love
Szwedzki duet ma dla nas nową singlową propozycje!

 

DERMOT KENNEDY Outnumbered
Gwiazdor muzyki pop Dermot Kennedy zaprezentował oficjalny klip do swojego najnowszego singla ‚Outnumbered’. Utwór zapowiadał debiutancki album Artysty, ‚Without Fear’.

Za pośrednictwem tego teledysku chciałem pokazać, że wielu różnych ludzi w różnych sytuacjach osiąga pewien poziom pocieszenia w swojej codziennej walce. Pomimo trudów, jakie napotykają, odczuwają ulgę wiedząc, że to wszystko minie i że dzięki miłości oraz wsparciu najbliższych osób, dobre czasy niedługo powrócą.

Dermot Kennedy wystąpi w Warszawie w Klubie Stodoła 11 listopada.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku