°C

Ekscytujące premiery tygodnia w Liście!

Universal Music
 

Duet Roda z Robbie Williamsem, nowy singiel Dua Lipy, zapowiedź filmu 'Last Christmas', kolejny cover Faulhabera i ciekawa przeróbka Szwedki hitu Eiffel 65. Oto premiery tego tygodnia!

GEORGE MICHAEL ‚This Is How (We Want You To Get High)’
Pierwszy od 2012 roku premierowy singiel nieodżałowanego George’a Michaela – ‚This Is How (We Want You To Get High)’ – trafił do serwisów cyfrowych. Utwór promuje film ‚Last Christmas’ z Emilią Clarke (‚Gra O Tron’) i Henrym Goldingiem (‚Crazy Rich Asians’) w rolach głównych.
Film trafi do polskich kin 29 listopada 2019.

 

FAULHABER All ‚Bout The Money
Nick Faulhaber to wszechstronnie uzdolniony DJ i producent, do tej pory kojarzony z projektem De Housekeepers. Na początku tego roku, do polskich stacji radiowych trafił jego singiel ‚Savannah’, będący odświeżoną wersją wielkiego przeboju ‚Ecuador’, z repertuaru projektu Sash! Utwór świetnie radził sobie na playlistach najpopularniejszych rozgłośni, stając się jednocześnie jednym z klubowych przebojów tego lata. Jego następcą jest cover kolejnego, bardzo znanego klasyka. Oryginał piosenki ‚All ‚Bout The Money’ powstał w 1998 roku, jego twórcą jest Ian Douglas Carr, a wykonany został przez artystkę znaną szerszej publiczności jako Meja.

 

 

NEA Some Say
Szwedzka wokalistka i autorka utworów Nea (Linnea Södahl) podbija stacje radiowe i serwisy streamingowe swoim debiutanckim singlem ‚Some Say’! Spokojny, akustyczny utwór, którego refren oparto o melodię z niezapomnianego tanecznego hitu Eiffel 65 – ‚Blue (Da Ba Dee)’ z lat 90., błyskawicznie zdobywa popularność i jest już 15. najczęściej szukanym utworem na Shazam w Polsce!

DUA LIPA Don’t Start Now
Zjawiskowa Dua Lipa otworzyła tegoroczną galę MTV EMA! Dua Lipa otworzyła galę MTV EMA 2019 elektryzującym występem, wykonując swój nowy singiel ‚Don’t Start Now’!

 

 

ROD STEWART; ROBBIE WILLIAMS It Take Two
Rod Steart z The Royal Philharmonic Orchestra! Wokalista i autor piosenek świętuje 50-lecie solowej kariery. ‚You’re In My Heart’ to największe hity Artysty w nowych aranżacjach The Roya lPhilharmonic Orchestra. Wydawnictwo zawiera nową wersję ‚It Takes Two’ z Robbiem Williamsem oraz premierową piosenkę ‚Stop Loving Her Today’.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku