°C

EDYTA BARTOSIEWICZ – „Ten Moment”

 

To bardzo ważny moment w życiu Artystki ("Ten Moment"), który ona sama nazywa nowym otwarciem. Edyta decyduje się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy.

Te dziewięć premierowych kompozycji to – zdaniem samej artystki – bardzo ważny moment w jej życiu, który sama nazywa „nowym otwarciem”. Bartosiewicz to taka Zosia-Samosia naszej sceny, więc nic dziwnego, że „Ten moment” w całości wypełniły jej autorskie kompozycje i teksty. 

W tej „wyprawie ku obcym cywilizacjom” („Kpt. L.J.”) towarzyszy jej znany tandem producencki, Bodek Pezda i Sławomir „Dżabi” Leniart. Za największe zalety albumu Artystka uważa bezpośredniość przekazu oraz czasami wręcz atawistyczne brzmienie. To druga, po „Renovatio”, płyta wydana w Eba Records, własnej wytwórni Bartosiewicz. Znajdą się na niej znane już Wam single; „Lovesong” i „cYRK’.

Głównym nośnikiem emocji na tym krążku są klimatyczne, spokojne utwory, najczęściej w klimacie ballady, w których Edyta zawsze czuła się najlepiej. I ta „chemia” nadal działa. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że nie zmienia się zwycięskiego składu. I dobrze, że Bartosiewicz sięgnęła po te same patenty, za które pokochaliśmy ją z czasów solowego debiutu.

Muzyka i teksty Edyta Bartosiewicz.

Lista Piosenek: 

1. Lovesong
2. Widzimy się i tak
3. Małgosia i Pogromcy Mitów
4. Kpt. L.J.
5. Cichy zabójca
6. cYRK
7. Monstrum
8. Brawo, Syzyf!
9. Ten Moment

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku