°C

Dziś w Radiowieczorze po 20:00 porozmawiamy o podróży w głąb siebie.

Plecak Fot. Pixabay

Już dziś w wieczornej audycji razem z Tomkiem Szydło porozmawiamy o tym, czym dla każdego jest podróż do samego siebie. Jak się do niej przygotować? Czemu ten pierwszy krok jest czasem tak niepewny?

Jeśli ktoś nosi w sobie ból i żal z przeszłości, jakieś nierozwiązane sprawy – to w końcu one dojdą do głosu. Warto wtedy zmierzyć się ze sobą, niż w nieskończoność odsuwać od siebie to, co uwiera.

Przegadaliśmy z Tomkiem wiele godzin o tym, czy podróże są ucieczką od rzeczywistości, która jak Tomek mówi: „niekoniecznie musi być miła, puchata i przyjemna”.

I właśnie o podróżach w głąb siebie, o swoich ucieczkach i dojrzewaniu opowiedzą nam – podróżnik i dziennikarz Tomasz Musiałkiewicz oraz  Małgorzata Nadziejko – niezwykła kobieta, która zmierzyła się ze swoją przeszłością.

Po 20:00 reportaż pt. „Przemiana” o członkach wspólnoty AA, którzy znaleźli szansę, wsparcie i dokonali zmian w swoim życiu.

Wstęp – posłuchaj:

Zapowiedź reportażu:

Rozmowa:

Rozmowa z Małgorzatą Nadziejko:

 

 

15.08.2019 od 20:00 do 22:00 audycja „Dwanaście” w Radiowieczorze.

Scenariusz audycji został nagrodzony w konkursie Fundacji BSK AA.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.