°C

W Radiowieczorze porozmawiamy o podróży w głąb siebie.

Plecak Fot. Pixabay
 

Już dziś w wieczornej audycji razem z Tomkiem Szydło porozmawiamy o tym, czym dla każdego jest podróż do samego siebie. Jak się do niej przygotować? Czemu ten pierwszy krok jest czasem tak niepewny?

Jeśli ktoś nosi w sobie ból i żal z przeszłości, jakieś nierozwiązane sprawy – to w końcu one dojdą do głosu. Warto wtedy zmierzyć się ze sobą, niż w nieskończoność odsuwać od siebie to, co uwiera.

Przegadaliśmy z Tomkiem wiele godzin o tym, czy podróże są ucieczką od rzeczywistości, która jak Tomek mówi: „niekoniecznie musi być miła, puchata i przyjemna”.

I właśnie o podróżach w głąb siebie, o swoich ucieczkach i dojrzewaniu opowiedzą nam – podróżnik i dziennikarz Tomasz Musiałkiewicz oraz  Małgorzata Nadziejko – niezwykła kobieta, która zmierzyła się ze swoją przeszłością.

Po 20:00 reportaż pt. „Przemiana” o członkach wspólnoty AA, którzy znaleźli szansę, wsparcie i dokonali zmian w swoim życiu.

Wstęp – posłuchaj:

Zapowiedź reportażu:

Rozmowa:

Rozmowa z Małgorzatą Nadziejko:

 

 

15.08.2019 od 20:00 do 22:00 audycja „Dwanaście” w Radiowieczorze.

Scenariusz audycji został nagrodzony w konkursie Fundacji BSK AA.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku