°C

Dziesięcioletni Wiktor Pelc z Zielonej Góry kolęduje z Czesławem Mozilem!

fot. Renata Pawłowska
 

Wokalista zespołu Czesław Śpiewa jest częstym gościem w Zielonej Górze.
To jedno z dwunastu miast w Polsce, gdzie Artysta realizuje swój świąteczny projekt "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości".

Tytułowi „grajkowie” to uczniowie szkół muzycznych, którzy dostali szansę, by po raz pierwszy w życiu wziąć udział w nagraniach płytowych
i wystąpić w profesjonalnych teledyskach.
Album do słów Michała Zabłockiego „Kiedyś to były święta” już ukazał się na rynku muzycznym, natomiast clipy ujawniane są w internecie codziennie przez cały okres adwentu.

Dziesięcioletni pianista Wiktor Pelc jest uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze.
Spotkaliśmy go, wraz z nauczycielką – panią Renata Pawłowską, na planie teledysku w Muzeum Ziemi Lubuskiej.
 
 
Po zdjęciach w Muzeum ekipa przeniosła się nad Odrę – na Statek Kultury w Cigacicach, a następnie na zielonogórski Rynek.
Efekty możemy zobaczyć w dziś właśnie ujawnionym świątecznym clipie „Sztuczna choinka”.
 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku