°C

Dziesięcioletni Wiktor Pelc z Zielonej Góry kolęduje z Czesławem Mozilem!

fot. Renata Pawłowska

Wokalista zespołu Czesław Śpiewa jest częstym gościem w Zielonej Górze.
To jedno z dwunastu miast w Polsce, gdzie Artysta realizuje swój świąteczny projekt "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości".

Tytułowi „grajkowie” to uczniowie szkół muzycznych, którzy dostali szansę, by po raz pierwszy w życiu wziąć udział w nagraniach płytowych
i wystąpić w profesjonalnych teledyskach.
Album do słów Michała Zabłockiego „Kiedyś to były święta” już ukazał się na rynku muzycznym, natomiast clipy ujawniane są w internecie codziennie przez cały okres adwentu.

Dziesięcioletni pianista Wiktor Pelc jest uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze.
Spotkaliśmy go, wraz z nauczycielką – panią Renata Pawłowską, na planie teledysku w Muzeum Ziemi Lubuskiej.
 
 
Po zdjęciach w Muzeum ekipa przeniosła się nad Odrę – na Statek Kultury w Cigacicach, a następnie na zielonogórski Rynek.
Efekty możemy zobaczyć w dziś właśnie ujawnionym świątecznym clipie „Sztuczna choinka”.
 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.